3 season - Synopis

The Vampire Diaries/3x12/Synopsis

30. prosince 2011 v 14:10 | Flowerska
Bonnie se domnívá,že její sny o rakvích rodičů Klause jí prozradí,jak ho porazit. Sny také Bonnie dovedou ke shledání s její matkou (hostující hvězda Persie White),kterou Bonnie neviděla 15 let. Na vzdáleném statku Abby se Elena s Bonnie setkávají s Jamiem (hostující hvězda Robert Ri'chard),v dřívějších letech mladý muž Abby. Bonnie je náhle nepřipravená z úlovků Abby,která se to snaží vysvětlit. Tyler se nečekaně změní ve spojence. Chce opět získat jeho svobodnou vůli. Damon je překvapený z nové Alakovi přítelkyně,Dr. Fell (hostující hvězda Torrey Devitto) a Klaus pokračuje ve svém hořkém jednání se Stefanem,který drží kontrolu nad rakvemi s jeho rodinnými příslušníky.

The Vampire Diaries/3x11/Synopsis

22. prosince 2011 v 17:30 | Flowerska
NAROZENINY A LOUČENÍ - i přestože Caroline nemá náladu na oslavu svých 18.narozenin, jí Elena, Bonnie a Matt připraví překvapivou malou oslavu na neobvyklém místě. Damon a Stefan se nemohou dohodnout na nejlepší způsobu, jak zvládnout Klause. Nakonec se bezodhledný Stefan rozhodne vyzkoušet svou teorii tím, že věci dovede do nebezpečných extrémů. Bonnie je znepokojená, když jí Elena poví o Jeremyho nových plánech. Na schůzi Zakladatelů Alaric znovu narazí na Dr.Fell (Hostující hvězda Torrey DeVitto), která je zrovna uprostřed hádky se svým bývalým přítelem, také lékařem (hostující hvězda David Colin Smith). Tyler odmítne Klausův nejnovější požadavek a je překvapený, když se zdá, že Klaus přijal jeho rozhodnutí.

The Vampire Diaries/3x10/Synopsis

16. prosince 2011 v 14:49 | Flowerska
DŮVOD PROČ SE CÍTIT VINÝ - Stefan se ukrývá s rakvemi rodinných příslušníků Klause. Klaus se rychle uchýlí k násilí, ve snaze přesvědčit Elenu a Damona, že nikdo nebude v bezpečí, dokud nedostane Stefana a svou rodinu zpět. Tyler dále pokračuje ve využívání svých nových schopností, ale stejně se musí postavit čelem následkům svého chování. Po znepokojivé nehodě se Elena a Alaric stále více zaměřují na Jeremyho postoj a konečně i jeho ochranu. Alaric pozná krásnou Dr.Fell (hostující hvězda Torrey DeVitto), která je fascinována jeho rychlou schopností se léčit. Zatímco se pokouší dohodnout s Klausem, Elena přináší zprávy, které ho opravdu šokují.

The Vampire Diaries/3x09/Synopsis

6. listopadu 2011 v 11:30 | Flowerska
KONCERT ROCKOVÉ SKUPINY MY MORNING JACKET - Před homecoming večírkem se Rebeka (Claire Holt) svěří Eleně (Nina Dobrev), proč je pro ní tento večer tak moc důležitý a v Eleně to zanechává všemožné pocity. Caroline (Candice Accola) a Matt (Zach Roerig) jsou oba šokováni tím, jak se Tyler (Michael Trevino) tento večer chová. Večer se ale obrátí vzhůru nohama, když Klaus (Joseph Morgan) zapojí do akce poslední část plánů. Damon (Ian Somerhalder), který se snaží Klause přechytračit, se dostává do nebezpečného spojenectví, které vede k strašlivému zvratu tohoto večera. Na scéně vystupuje kapela My Morning Jackets.

source: vd-online.blog.cz

The Vampire Diaries/3x08/Synopsis

6. listopadu 2011 v 11:23 | Flowerska
Původní rodina -S pomocí Eleny a Bonnie, se Alaric snaží rozluštit význam jeho nedávneho objevu. Elena a Rebeka bojují v boji o děvčenskou moc, až nakonec Rebeka odhalí některé staré tajemství její rodiny a násilnou minulost, kterou sdíli s Klausem a Elijahem. Damon se pokouší novým bezohledným přístupem zlomit Stefana a oba jsou překvapeni nepravděpodobným spojencem.The Vampire Diaries/3x07/Synopsis

6. listopadu 2011 v 11:22 | Flowerska
NOC OSVĚTLENÍ - Když se Mystic Falls připravuje na "osvětlenou noc" jako každý rok, je město napadeno mrtvými duchy. Po velmi aresivním setkání z duchy žádá Damon (Ian Somerhalder) Bonnie (Katerina Graham), aby vyhledala proč mají duchové takovou neobvyklou sílu. Elena (Nina Dobrev) se snaží přesvědčit Jeremyho (Steven R. McQueen) aby své propojení s duchy využil i jinak a to tak, aby jí pomohl najít Stefana (Paul Wesley). To Jeremyho dovede k příšernému rozhodnutí. Nakonec objeví Alaric (Matt Davis) dlouho schovávaný klíč k minulosti.

The Vampire Diaries/3x06/Synopsis

6. listopadu 2011 v 11:22 | Flowerska
VÍTEJTE ZPĚT MATURANRTI - První den ve třídě maturantů se Elena, Caroline, Bonnie a Matt ještě vzpamatovávají z nedávných událostí, zato Tyler se zdá, že si až moc všechno užívá. Damon je podrážděný novým hostem v domě a každý je překvapen novým studentem, který nastoupí na Alarikovy hodiny historie. Matt požádá Bonnie o pomoc, když si uvědomí, že se dopustil vážné chyby. V této době Stefan plní další rozkaz, který dostal od Klause.


The Vampire Diaries/3x05/Synopsis

6. listopadu 2011 v 11:21 | Flowerska
ZÁBACNÁ NOC MATURANTŮ, PRO KTEROU ZEMŘÍT - Navzdory všemu, co se stalo, je Caroline (Candice Accola) odhodlána dohlédnout na to, aby si Elena (Nina Dobrev), Bonnie (Katerina Graham), Matt (Zach Roerig a Tyler (Michael Trevino) užili tradiční žertovnou maturantskou noc, předtím, než začne na střední v Mystic Falls nový školní rok. Jakmile se ale objeví nezvaní hosté, není to na dlouho a noc se změní ve smrtelné nebezpečí. Damon (Ian Somerhalder) přesvědčuje Jeremyho (Steven R. MCQueen), že jeho nové spojení může využít i k tomu, jak najít a zničit Klause (Joseph Morgan). Klaus prohlubuje své ovládání Stefana (Paul Wesley) a využívá ho k více násilnickýma nebezpečnějším účelům.

The Vampire Diaries/3x04/Synopsis

6. listopadu 2011 v 11:20 | Flowerska
Ještě v Chicagu , Klaus (Joseph Morgan) využívá Glorii ( hostující hvězda Charming Lee) - čarodějku, kterou již zná velmi dlouho - , aby mu pomohla vystopovat další informace, které mu objasní, proč jeho plán nefunguje. Gloriina kouzla odhalí fascinující pravdu, ale také si uvědomí, že bude potřebovat Stefanovo (Paul Wesley) znalosti, aby dokončila puzzle. Když si Stefan konečně uvědomí, že je v nebezpečí, pomoc přichází od velmi neočekáváného spojence. Zpátky do Mystic Falls. Nový nepřítel tlačí Damona blíže k okraji propasti a on se oboří takovým způsobem, že to bude mít trvalé následky. Caroline (Candice Accola) bojuje se svými vlastními citovými problémy a přitom se snaží pomoci Eleně (Nina Dobrev) ukázat její city. Jeremy (Steven R. McQueen) je stručný, ale jeden znepokující průlom, který vyvolá jedna z jeho přízračných návštěvnic ho zanechá ještě zmatenějšího než předtím. A konečně Bonnie (Katerina Graham) bude mít zvláštní setkání, které ovlivní úplně každého.


The Vampire Diaries/3x03/Synopsis

6. listopadu 2011 v 11:17 | Flowerska
BOUŘLIVÁ 20.LÉTA - Klaus a Stefan přijíždějí do Chicaga, kde se Stefan setká s upírkou (hostující role Claire Holt, "Pretty Little Liars"), která o něj nikdy ve skutečnosti nepřestala mít zájem, který měla už před desetiletím. V záběru do minulosti v Chicagu v roce 1920, Stefan přichází tváří v tvář šokující kapitole v jeho minulosti. Potom, co Damon dostane tip na pobyt Stefana a Klause od nečekaného zdroje, jdou on a Elena po jeho stopách. Zpět v Mystic Falls má Tyler obavy o Caroline, tak se obrátí o pomoc na šerifku Forbes.

The Vampire Diaries/3x02/Synopsis

6. listopadu 2011 v 11:16 | Flowerska
THE NEW ORDER - Klaus (Joseph Morgan) dáva do pohybu plán, který mu dá ještě více sily, ale za neochotné účasti vlkodlaka Raya Suttona (David Gallagher), věci nejdou přesně podle Klausových plánů. Damon (Ian Somerhalder) a Alaric (Matt Davis) neochotně souhlasí s Eleninou (Nina Dobrev) novou strategii, jak najít Stefana (Paul Wesley), která vede Damona do nebezpečného boje s nečekaným nepřítelem. Jeremy (Steven R. McQueen) se obráti na Matta (Zach Roerig) o pomoc, jak dal chápat, co od něho chtěji duchové z minulosti. Neví, že Caroline (Candice Accola) potřebuje jeho pomoc, Tyler (Michael Trevino) čelí emotivní konfrontaci s jeho matkou (Susan Walters).

The Vampire Diaries/3x01/Synopsis

6. listopadu 2011 v 11:15 | Flowerska
TO JE MOJE PARTY - Ráno je Caroline zaneprázdněna plánováním párty Eleniných 18.narozenin, ale Elena je zaměřena na hledání nějakého záchytného bodu, který by jí pomohl zjistit, kde je Stefan. Damon také hledá Stefana, a zároveň se snaží chránit Elenu a držet ji v tom, co by chtěla Klausova pozornost. Mezitím mají Klaus a Stefan plné ruce práce s vlkodlakem jménem Ray Sutton (hostující hvězda David Gallagher). Nyní pracuje v Mystic grilu spolu s Mattem, Jeremy se snaží pochopit, proč pořád vidí duchy Vicki a Anny, když byl přiveden zpět k životu magickou Bonnie. Mezitím se Alaric co nejlépe snaží starat o Elenu a Jeremyho, kvůli žalu, který ho zžírá po smrti Jenny. Konečně, Caroline a Tyler čelí nové a nečekané výzvě.

 
 

Reklama
Reklama