Listopad 2011

Diary Adelle/#1

30. listopadu 2011 v 20:20 | Adelle |  Diary
Ahoj. Áno, je to tak, Adelle zase po dlóóuhy době píše článek :D A důvod mojí neaktivity? No, minulý týden byl rodičák, a dotěď sem na tom ve škole byla vážně dost blbě. Vlastně ne jenom doma. Celkově,problémy všude..Všechno de s prominutím do hajzlu. Ale co, to tady stejně nikoho nezajímá ;) Poslední dobou nezajímá už nikoho nic. Akorát srát do života ostatních se všichni budou ;)

Strašně se těším na novej díl. Už se uplně nemužu dočkat,to je fakt hrozný. Strašně mě naštvalo, že zabili Michaela .// No nic,nejvíc se nemužu dočkat!:D
Už bych měla končit a něco jít začít dělat,asi se pustím do avatarů. Chtěla sem udělat nějaký animace,ale podělal se mi Photoscape. To mě taky nejvíc štvě:D Ale vážně se mi nic dělat nechce,protože mi je nehorázný vedro. Sem strašně nachlazená a mám aji teplotu.

No nic,už asi fakt jdu :D ani se mi nechce po sobě ten článek číst,tak kdybych psala nějaký nesmysly..toho si nevšímejte:D

Adelle

Animace»by Flowerska/#3

30. listopadu 2011 v 16:29 | Flowerska |  Animace
Galerii máme celou hotovou,takže jsem udělala dvě animace...no s kým jiným než s Damonem a Elenou :D
•KOPÍRUJTE JEN SE ZDROJEM•

Christmas party!!

29. listopadu 2011 v 14:29 | Flowerska |  News & Other
Jak jsem vám už psala,chystáme s Lucy Vánoční párty,která tu bude 24.prosince,tudíž přesně na vánoce. Párty bude trvat od 11:00 do 15:00.
Napíšu vám nějaký program,na co všechno se můžete těšit.

Program:
»Bleskovky
»Poznávačky
»Testy na Vampire Diaries
»Hádanky
»Nějaká grafika
»a další..

Určitě toho nebude málo. V každé soutěži budete mít možnost vyhrát různé ceny. Dokonce mám i jeden bonus,který by se tu měl také objevit a to povídka The Last Temptation (Poslední Pokušení). Budeme moc rádi,když se tu zastavíte a zúčastníte se naší párty a přečtete si první kapitolu povídky.

Doplnění naší galerie

27. listopadu 2011 v 18:36 | Flowerska |  News & Other
No ta galerie dá zabrat,to vám povim. Každopádně vám tu sepíšu,co už tam máme doplněné a co tam naopak chybí. Do vánoc by měla být galerie určitě doplněná.

Doplněno:
»Photoshooty
»Magazine Scans
»Candids
»Twitter Photos
»Screencaptures
»Promoshoots
»Epizode stills
»Behind the scenes

Chybí:
»Appearances

EDIT: 29.listopadu 12:25 - Tak už jen zbývají appearances,ty budou možná taky ještě dnes doplněny :)

Diary Flowerska #3

26. listopadu 2011 v 18:39 | Flowerska |  Diary
No jo už zase píšu do Diary :D Jelikož tu Lucy není a já tak nevím,co je třeba doplnit do galerie,tak budu aspoň trochu více aktivní tady. Konečně je víkend a mám víc času na grafiku,minulý týden jsem měla úplně plný...samé písemky,zkoušení či prostě nebyl čas. Taky jsem si koupila nejnovější díl Upířích Deníků (kdo není v obraze tak je to 8.díl z názvem Osvobození).
S Lucy jsme se také rozhodli,že uděláme Vánoční párty,o které se dozvíte včas :)
Ale dost už kecání o mém nudném životě :D Nevím,jestli jsem vám to už psala,ale tak vám to napíšu ještě jednou. Před,asi,měsícem jsem začala psát povídku. No ale jelikož sem přestoupila z jiného blogu na tento,tak jsem nevěděla,zda ji tu budu moct zveřejňovat. Každopádně,jsem si to zjistila a první kapitola by se tu měla objevit...no nechte se překvapit :D Povídka se jmenuje The Last Temtation (nebo-li Poslední Pokušení).

Avatary by Flowerska/#2

26. listopadu 2011 v 18:00 | Flowerska |  Avatars


Diary Flowerska #2

22. listopadu 2011 v 16:42 | Flowerska |  Diary
Chci se vám moc omluvit,že teďka vůbec nepřidávám na blog,ale s Lucy makáme každý den na galerce - chceme ji mít co nejdříve hotovou. Tak snad chápete. Nevim jak Lucy,ale já se taky musim hoodně snažit a učit,protože mi vycházej fakt blbý známky a rodiče o tom nemají ani tušení...jáj to bude bugr až se to dozví,nejspíš dostanu zaracha - doufám,že ne,ale myslim,že mi ho stejně dají. Takže s blogem budu mít utrum na nějakou dobu. Poznáte podle toho,že tu nebudu nic přidávat. Já jim to stejně zatim říkat nebudu,dozví se to až na rodičáku,který je 30.listopadu.
Dneska na galerku přidám Candids,který tam chybí a pak se musim jít učit na písemku,takže toho stejně moc přidat nemůžu i když mi Lucy napsala abych to přidala,ale jako já nechci na výzo blbý známky jen kvůli blogu. Jsem člověk a ne žádnej robot,který umí a zvládne všechno.
Ne,já se nebudu rozepisovat mám toho na dnešek ještě dost,tak se mějte.
S pozdravem,
Flowerska

Informace o admince»Flowerska

19. listopadu 2011 v 18:50 | Flowerska
ZÁKLADNÍ INFORMACE:
Jméno: Simona Pýchová
Přezdívka: Flowerska
Věk: 16
Barva očí: modro-zelená
Barva vlasů: červeno-červá

KONTAKT:
ICQ: 476 - ??? - ??? (promiňte,ale icq dávám jen na požádání)
E-mail: s.simik@seznam.cz
Facebook: Tam chodím jen málokdy,takže vědět nepotřebujete

NĚCO O NÍ:
Jsem přátelská,milá,náladová osoba. Snadno mě vytočíte,ale i rozesmějete. Prvním rokem docházím na Střední školu v Pardubicích,kam vlastně budu docházet 4roky. Miluju upíry,vlkodlaky,italskou kuchyni,muziku,kamarády a především Damona ♥ Málem bych zapoměla na ségru,,kterou mám moc ráda i kfdyž mi někdy leze na nervy :D Kdyby to náhodou někomu ještě nedošlo,tak jsem Team Delena :)
Nesnášim nudu,pomluvy,lži,přetvářky a kečup :D Nemám žádnou oblíbenou zpěvačku ani hudební skupinu. Poslouchám,co se mi líbí.

Oblíbené filmy/seriály: The Vampire Diaries, The Secret Circle,Twilight Saga,Transformers,Harry Potter,Piráti z Karibiku,Comeback...
Oblíbení herci/herečky: Ian Somerhalder,Nina Dobrev,Candice Accola,Megan Fox,Kristen Stewart,Robert Pattinson...

PS: Už mě nenapadá,co bych vám o sobě měla říct,pokud se mě chcete na něco zeptat,tak napište.

Diary Flowerska #1

19. listopadu 2011 v 12:32 | Flowerska |  Diary
Můj první článek do Diary :D Chci vám říct,že dneska už toho asi moc nepřidám. Za chvilku se jdu připravit,protože jdu do kina na Rozbřesk ♥♥ Už se moc těšim. Uričtě to bude totální bomba. Je to asi tak na dv hodiny a než se i dostanu domů,to bude někdy v 5-6 hodin,takže mi dnešek uteče rychle.
Až přijedu domů,slíbila jsem Lucy,že začnu dodělávat shooty Malese v naší galerce. Tady na blogu máme už všechno doplněné,ale s galerkou se budeme patlat hodně dlouho,protože jí doplňujeme hlavně já a Lucy.
Další věc,kterou bych chtěla sdělit,je,že máme novou spoluadminku Krist takže doufám,že se jí u nás bude líbit a hlavně aby tu s námi dlouho vydržela :)
Poslední věc,porotože musim už jít,asi před měsícem jsem se rozhodla psát povídku,kterou jsem začla psát nedávno a nemám dopsanou ani 1.kapitolu. Chtěla bych ji tu zveřejnit někdy v Prosinci.
Tak já běžim,mějte se tu prozatim hezky......
S pozdravem Flowerska